• Karo Halı: 0532 652 7037
  • gokalphusamettin@gmail.com
  • Pvc Zemin: 0535 358 13 82

Cobalt Lines

COBALT LİNE AĞIR KONTRAT KULLANIM İÇİN ŞIK KARO HALILAR

Şık, aynı zamanda yüksek dayanıklılığa ve esnek tasarım seçeneklerine sahip güçlü ağır kontrat karosu mu arıyorsunuz? O halde, Cobalt Lines koleksiyonumuza bir göz atmak isteyebilirsiniz.

ŞIK RENK KARIŞIMI

Bu, 50×50 cm ebadındaki karo halılar bir çok heyecan verici tasarım seçenekleri sunan 8 zıt renk kombinasyonuyla, şık, asimetrik çizgili bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda Cobalt  serisi düz desenli halılar ile de gayet şik bir kombinasyon yapıla bilmektedir.

YÜKSEK SOLMAZLIĞA SAHİP KARO HALILAR

Cobalt Lines koleksiyonu tekerlekli sandalye testinden A Sınıfı olarak geçmiştir ve yüksek derecede solmazlığa sahiptir. Ayrıca, hem Cobalt Lines hem de tamamlayıcı 4 m duvardan duvara Cobalt Line ürünleri yangına dayanaklıdır ve anti-microbial Ultra-Fresh özelliğine sahiptir.

Sonuç olarak, Cobalt Lines kolleksiyonu, okullar, bankalar, hastaneler, havaalanları ve belediye binaları gibi ağır kontrat uygulamalarında gerçekten iyi ve güvenilir bir seçenektir.

Incati Basalt, bitümen tabanlı bir ürün olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere ortam oluşturmaz.

RENK SEÇENEKLERİ

UYGULAMA RESİMLERİ

TEST & SERTİFİKALAR

Ücretsiz Keşif

Tıkla Ara
×