• Karo Halı: 0532 652 7037
  • gokalphusamettin@gmail.com
  • Pvc Zemin: 0535 358 13 82

Homojen Vinil

Tek kat vinilden oluşan kompakt homojen vinil zemin, alt döşemeye yapıştırılmış ve kaynaklanmıştır. Kompakt homojen vinil zemin kaplamaları, yoğun ve çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir; özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir. Tarkett homojen vinil zeminleri, yoğun temizlik uygulamalarından kaçınmak ve zeminin kullanım ömrü boyunca bakım maliyetlerini %30 azaltmak için kuru cila uygulanabilen piyasadaki tek vinil zemindir. Akustik, statik iletken, statik dağıtıcı ve kaymayı önleyici seçenekleri mevcuttur.

IQ Optima

Çeşitli formatlar ve aksesuarların yanında 64 renkli inanılmaz bir renk paleti mevcut olan iQ Optima, eğitim ve sağlık tesisleri için uyarlanmış, gerçek bir çok çözümlü tekliftir. iQ serisinin bir parçası olan bu koleksiyon, yoğun trafik alanları için üstün leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sunar ve piyasadaki en iyi yaşam döngüsü maliyetlerinden birine sahiptir. Cilaya gerek duymadan basit bir kuru fırçalama ile orijinal görünümü geri yakalanır.

IQ Granit

Eğitim ve sağlık tesisleri için tasarlanan iQ Granit, piyasadaki en iyi yaşam döngüsü maliyetleriyle olağanüstü performans sunar. 62 renk içeren inanılmaz geniş bir paletinde klasik tasarımı ile, bu esnek vinil zemin okulunuza veya hastanenize uyacak şekilde kolayca eşleştirilebilir. iQ Granit, tüm yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sunar. Cilaya gerek duymadan basit bir kuru fırçalama ile orijinal görünümü geri yakalanır. Çeşitli formatlar ve koordineli aksesuarlar sayesinde—akustik, statik-kaygan ve kaymaya dirençli zemin seçenekleri dahil—iQ Granit gerçek bir çok çözüm önerisidir.

IQ Optima Acoustic

iQ Optima Acoustic vinil zemin, yürüme konforunu arttırırken ve sesi 17dB azaltarak yüksek performans sağlar. Eğitim ve sağlık tesislerinde yoğun trafikli alanlar için tasarlanmış, aşınmaya, leke ve sürtünmeye karşı son derece dirençli ve dayanıklıdır. Temizlik için cila gerektirmez, zeminin orijinal görünümünü kazandırmak için basit bir kuru fırçalama yeterlidir. Koleksiyondaki 12 renk, iQ Optima çoklu çözüm ailesinin diğer ürünleri ve aksesuarları ile koordine edilir.

IQ Eminent

3D efektli benzersiz ve yönsüz bir tasarıma sahip ana ve nötr renkler paletinde bulunan iQ Eminent, uyumlu bir zemin deneyimi yaratmak isteyen mimarlar için ekstra tasarım esnekliği sunar. iQ serisinin bir parçası olan bu yüksek performanslı vinil zemin, tüm yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sağlar. Cilaya gerek duymadan basit bir kuru fırçalama ile orijinal görünümü geri yakalanır.

IQ Granit Acoustic

iQ Granit Akustik vinil zemin, yürüme konforunu artırırken sesi 15dB azaltarak üstün performans sağlar. Koridorlar ve hasta odaları gibi sessizliğin gerekli olduğu yoğun trafikli alanlar için tasarlanan bu malzeme, aşınmaya, leke ve sürtünmelere karşı son derece dayanıklıdır.Temizlik için cila gerektirmez, zeminin orijinal görünümünü kazandırmak için basit bir kuru fırçalama yeterlidir. Koleksiyondaki 20 renk, iQ Granit çok çözümlü ailesinin diğer ürünleri ve aksesuarları ile uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır.

IQ Natural

Doğadan esinlenilerek 35 renkte sunulan iQ Natural, % 75 doğal ve yenilenebilir kaynaklar ile üretilen ilk ve tek homojen vinil döşemelerdir. iQ serisinin bir parçası olarak, bu yüksek performanslı vinil zemin, tüm yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direncinin yanı sıra aşırı dayanıklılık sunar. Cilaya gerek duymadan basit bir kuru fırçalama ile orijinal görünümü geri yakalanır.

Ücretsiz Keşif

Tıkla Ara
×