• Karo Halı: 0532 652 7037
  • gokalphusamettin@gmail.com
  • Pvc Zemin: 0535 358 13 82

Linea

LINEA KARO HALILARLA DAYANIM VE ESTETİK BİR ARADA 

Ticari ortamlarda müşterileri bir an önce doğru havaya sokmak en büyük zorluklardan biridir. İyi seçilmiş bir karo halı gerçekten de bu durumda bir fark yaratır. Zarif karo halımız Linea kolleksiyonu bu resme mükemmel bir uyum sağlar.

MEKANINIZA DİNAMİK BİR DOKUNUŞ KATIN

50 cmx 50 cm ebadında, bitumen altlıklı, %100 polyamidden üretilmiş bu karolar, zarif ölçülü katmanlı bukle havların rastgele ayırıcı çizgili tasarımının 6 popüler renk tonunu bünyesinde barındırmaktadır, bu durum, ticari zeminlere bir sonsuzluk dokunuşu katmaktadır.

YOĞUN TRAFİK ORTAMLARDA MÜTHİŞ SEÇİM

Yanmaya dayanıklı özelliği ve tekerlekli sandalye testinden A Sınıfı sonuç almış olması bu karoları; mağazalar, ofisler, okullar, üniversiteler, oteller ve belediye binaları gibi birçok orta trafik ticari binalar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Linea karoları Tapibel 4 m Linea duvardan duvara halısıyla çok kolay bir biçimde kombine edilebilir ve karoların modüler özelliği farklı dekorların biraraya getirilmesine imkan verir.

Incati Linea, bitümen tabanlı bir ürün olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz.

RENK SEÇENEKLERİ

UYGULAMA RESİMLERİ

TEST & SERTİFİKALAR

Ücretsiz Keşif

Tıkla Ara
×