• Karo Halı: 0532 652 7037
  • gokalphusamettin@gmail.com
  • Pvc Zemin: 0535 358 13 82

Heterojen Vinil

Heterojen Vinil

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen vinil zeminler, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar. Tarkett heterojen vinil zeminleri, aşırı dayanıklılık ve kolay bakım için patentli yüzey koruma özelliği olan TopClean XP yüzel korumasına sahiptir. Akustik ve kaymayı önleyen versiyonları da mevcuttur.

ACCZENT PLATİNİUM 100

Acczent Platinium, ticari kullanım için son derece dayanıklı, yenilikçi bir kompakt akustik vinil zemindir. Koleksiyon akustik özellikleri (9 dB ses emilimi) ve batma direnci (0.03 mm) arasında benzersiz bir denge kurar. Tüm referanslarda opak aşınma tabakası 1,02 mm dahil olmak üzere işlemeli üretim süreci sayesinde, tasarım derinliği zaman içinde son derece stabil kalır. Aşırı dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamızla işlem görmüştür.. Tapiflex Platinium ile akustik versiyonu da bulunan bu koleksiyon, duvar kaplamaları, ıslak oda seçenekleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere tam entegre bir çözümün bir parçasıdır. Ve% 100 ftalat içermez.

TAPİFLEX PLATİNİUM 100

Tapiflex Platinium, yüksek kaliteli bir akustik ve ticari kullanım için son derece dayanıklı heterojen vinil zemindir. Koleksiyon, akustik özellikler (17dB ses emilimi) ve gelişmiş yuvarlanma kapasitesi için kalıcı batma özellikleri (0,07 mm) arasında benzersiz bir denge yaratıyor. Tüm referanslarda 1.02 mm’lik opak aşınma tabakası da dahil olmak üzere, işlemeli üretim süreci sayesinde, tasarım derinliğe sahiptir ve zaman içinde oldukça stabil kalır. Aşırı dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamız ile işlem görmüştür. Acczent Platinium ile kompakt formatta da sunulan bu koleksiyon, duvar kaplamaları, ıslak oda seçenekleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere tam entegre bir çözümün bir parçasıdır ve %100 ftalat içermez.

ACCZENT EXCELLENCE 80

Acczent Excellence 80, yüksek kalıcı batma direnci ile (0,01 mm) pazardaki en yaratıcı koleksiyona sahip yoğun trafiğe uygun vinil zemin kaplama serilerinden biridir. 127 dekora ve renge sahip, mat yüzeyli bu koleksiyon, ilham verici iç mekanlar yaratmak için sonsuz olanaklar sunuyor. Aşırı dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için Top Clean XP ticari markalı yüzey korumamız ile işlenmiştir. Tapiflex Excellence 65 ile karo ve akustik olarak da mevcut olan bu koleksiyon, duvar kaplamaları, ıslak oda seçenekleri ve aksesuarlar dâhil olmak üzere tam entegre bir çözümün bir parçasıdır.

TAPİFLEX EXCELLENCE 80

Yeni Tapiflex Excellence 80, yoğun trafik uygulamaları için son derece dayanıklı ve akustik vinil zemin çözümüdür. Yüksek yoğunluklu köpük tabanı sayesinde mükemmel bir ses emilimi (19dB), iyi yürüme konforu ve kolay yuvarlanabilirlik sunar, aynı zamanda kalıcı batmalara karşı dayanıklı bir direnç sunar (0,08 mm).Pazardaki en büyük renk ve tasarım yelpazesine sahip olup, benzersiz ortamlar yaratmak için çekici ve yenilikçi tonlar ve desenleri ile birbiri arasında karıştırıp eşleştirebilirsiniz.Tapiflex Excellence 80, yüksek dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamızla işlem görmüştür.Karo ve kompakt versiyonda da mevcut olan bu Acczent Excellence 80 ile , duvar kaplamaları, ıslak oda seçenekleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere tam entegre bir çözümün bir parçasıdır.

RUBY 70

Acczent Excellence 70 Ruby, birinci sınıf kaliteye sahip uygun maliyetli bir güvenli zemin kaplamasıdır. İçerisinde doğadan esnlenilen 30’u aşkın tasarımı barındıran bu koleksiyon, hem açık hem de koyu renk tonlarında gerçekçi ahşap tasarımlar ve sofistike renklerden oluşan bir yelpazeye sahip çağdaş mineral desenlerden oluşur. Bu zemin kaplaması, kaymalara ve düşmelere karşı korunmaya yardımcı olacak özel bir kayma direnci sağlar ve bu da ekstra güvenlik gerektiren yoğun trafikli alanlar için idealdir. Aşınmaya karşı yüksek dayanıklılık sağlaması ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamız ile işlem görmüştür.

RUBY 70 ACOUSTİC

Ruby 70 Acoustic, eğitim, hastane ve yaşlı bakım tesislerindeki yoğun trafikli ortamlar için idealdir. Koleksiyonun 19dB akustik absorpsiyonu, bu ortamlara sıcaklık ve iyi yürüme konforu sunar.

TOPAZ 70

Topaz 70, rahatlatıcı ve ev benzeri bir ortam yaratmak için ahşap, beton ve seramik desenlerde sıcak ve doğal renklerin oluşturduğu zarif bir vinil zemin koleksiyonu sunar. Topaz 70 kaymaz bir zemindir ve kayma direncinin önemli olduğu alanlarda iyi performans sağlar. Topaz 70, %20-40 aralığında LRV’ye (ışık yansıtma değeri) sahip olan renk seçenekleriyle yaşlı bakım sakinlerinin görsel algılarını ve refahını %50’nin üzerinde bir oranla arttırır. Topaz 70, 13dB ile iyi akustik özelliklere sahiptir ve herhangi bir mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayan 2, 3 ve 4 metre formatlarında mevcuttur.

ACCZENT EXCELLENCE 70 SILVER

Acczent Excellence 70 Silver, birinci sınıf özelliklere sahip, uygun maliyetli bir vinil zemindir. Sekiz farklı renk kombinasyonunda “gümüş” dokunuşlara sahip, çağdaş ve benzersiz işlemeli bir mineral tasarım içerir. Aşırı dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamız ile işlem görmüştür.

TAPIFLEX ESSENTIAL 50

Tapiflex Essential 50, ticari ve yarı ticari uygulamalar için dayanıklı bir akustik vinil zemin çözümüdür.. Özellikle yaşlı bakımı ve eğitim tesisleri için ideal olan bu koleksiyon, rahatlık ve konfor için tasarlanan sakinleştirici renk paletine sahiptir. Yüksek yoğunluklu köpük tabanı sayesinde, sınıfında en iyi akustik performans (20dB ses emilimi) ve iyi yürüme konforu sunar. Aşırı dayanıklılık ve uygun maliyetli bakım için ticari markalı Top Clean XP yüzey korumamızla işlenmiştir. Tapiflex Tiles 50 ile karo formatında da mevcuttur.

METEOR 70

Bir bütçe çözümü gerektiğinde Tarkett mükemmel bir alternatif sunuyor. Meteor 70, hem konut hem de yarı ticari uygulamalarda tasarım ve konfor gereksinimlerine cevap vermek için 0,7 mm’lik bir aşınma tabakası ve tamamen yeni bir tasarım teklifi sunmaktadır. Yenilikçi tasarımı sayesinde konut ve yaşlı bakım ortamları için ideal olan Meteor 70, hijyenik, su geçirmez ve paranızın karşılığını almak için “evdeymiş” hissi veren 26 renk yelpazesi sunuyor. Meteor 70, 7dB ses emilimi ile performans ve iyi yürüme konforunu birleştiriyor.

METEOR 55

Bir bütçe çözümü gerektiğinde Tarkett mükemmel bir alternatif sunuyor. Meteor 55, konut ve yarı ticari tip uygulamalarda tasarım ve konfor gereksinimlerine cevap vermek için 0,55 mm’lik bir aşınma tabakası ve tamamen yeni bir tasarım teklifi sunmaktadır.Yenilikçi tasarım teklifi sayesinde Konut ve Yaşlı Bakım ortamları için ideal olan Meteor 55, hijyenik, su geçirmez ve paranızın karşılığını veren pratik rulo biçiminde “evde” hissi veren 26 renk yelpazesi sunuyor. Meteor 55, 13dB akustik absorpsiyon ile performans ve iyi yürüme konforunu bir araya getirir.

CLASSIC 40

Classic 40, ev için sıcak ve konforlu ortamlar yaratmak için canlandırıcı bir vinil zemin tasarım koleksiyonudur. Mineral işlemeler, değerli taşlar ve ahşap efektlerden oluşan 35 zamansız ve modern desen arasından seçim yapabilirsiniz. Koleksiyon, mekanlara ev gibi ve rahat bir his veren harika bir değer sunarken aynı zamanda konfor ve dayanıklılık da sağlar. Classic 40, herhangi bir mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayan 2, 3 ve 4 metre formatlarında mevcuttur.

Ücretsiz Keşif

Tıkla Ara
×